اسانس پرتقال

0/00 (تومان) تومان

نام محصول: اسانس پرتقال
برند : Silesia

کشور مبدأ:آلمان
کد : 1101106213
بسته بندی : درام فلزی 20 کیلوگرمی
حالت اسانس : مایع
کد محصول: 1101106213

طعم اسانس پرتقال سیلسیا به طرز کاملا حرفه ای و متناسب از پوست و گوشت میوه استفاده شده است که مورد پسند هر سلیقه ای می باشد.


فروش اسانس پرتقال | نمایندگی فروش Silesia
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره : 6 - 88318065 و 3-8861162 تماس حاصل فرمایید | واردات این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده صورت می پذیرد


کاربردهای اسانس پرتقال 

قنادی : آبنبات سخت | آبنبات جویدنی | پاستیل میوه ای | فیلینگ های بر پایه چربی | فیلینگ های بر پایه آب | خمیر بیسکوییت | خمیر کیک
نوشیدنی : نوشیدنی های حاوی آبمیوه | نوشیدنی های غیر الکلی
لبنی : بستنی

 
اسانس پرتقال شرکت سیلسیا Silesia به صورت کالا حرفه ای و متناسب از ترکیب طعم پوست و گوشت میوه پرتقال استفاده شده است که مورد پسند هر سلیقه ای می باشد. فروش اسانس پرتقال در شرکت بازرگانی احیای جاده ابریشم  انجام میشود.

حلالیت: این کد از اسانس پرتقال محلول در روغن می باشد.
شکل ظاهری: به صورت مایع شفاف و به رنگ زرد-نارنجی می باشد.
دوز مصرفی پیشنهادی :2:1000 است.
بسته بندی : درام فلزی 20 کیلوگرمی

اسانس پرتقال دارای تحمل دمایی بسیار بالای دارد و حاوی مقادیر زیادی از Flavor Oil است. منظور ازFlavor Oil  روغنهایی است که حاوی طعم و بو می باشد و بصورت طبیعی در پوست میوه پرتقال وجود دارد و غالبا با استفاده از روش پرس سرد ) (Cold Press، این روغن استخراج می گردد و سپس توسط روشهایی فیزیکی مانند تقطیر Steam Distillation تغلیظ می گردد که از اصطلاح Fold برای نشان دادن میزان تغلیظ آن استفاده می گردد البته روغنهای یک فولد (One Fold) نسبت به روغنهای چند فولد (Multiple Folds) دارای ترکیبات نسبتا متفاوتی می باشد که در فرایند تولید امولسیون می توانند نتایج متفاوتی ایجاد نمایند بطور مثال روغن پرتقال ده فولد پایداری نسبتا بیشتر در برابر پدیده Ostwald Ripening  دارد درحالیکه روغن پرتقال یک فولد سهولت بیشتر در ایجاد قطرک های Droplets ریزتر دارد که این موضوع هم به میزان حلالیت کمتر اجزای آن در آب و هم به ویسکوزیته و دانسیته روغن پرتقال برمی گردد.


مصارف اسانس پرتقال: در صنایع کیک و کلوچه ،  شیرینی و شکلات  و همچنین تولید امولسیون جهت انواع نوشیدنی گازدار و بدون گاز مناسب می باشد.
لازم بذکر است  اسانس پرتقال به دلیل اینکه حاوی روغن های طعمی Flavor Oil می باشد می بایست قبل از مصرف در محصولات بر پایه آب، بصورت امولسیون O/W درآید. البته در محصولات پایه آب که بصورت ژل می باشند (مانند انواع دسرهای ژله ای، پودینگ،  و یا از امولسیفایرهایی سنتزی و یا طبیعی و برخی گامها استفاده می گردد به شرط عدم مشاهده Ringing، بدون نیاز به امولسیون سازی قابل استفاده می باشند.

مشخصات محصول
طعم دهنده طعم دهنده