اسید اسکوربیک ویتامین C

0/00 (تومان) تومان

برند : Zibo
کشور مبدأ:چین
شماره بین المللی : 300
بسته بندی : 25 کیلوگرمی

فروش اسید اسکوربیک | فروش ویتامین C

اسید اسکوربیک یا ویتامین C ، یک ترکیب آلی طبیعی با خصوصیات آنتی اکسیدانی است که یک فرم از ویتامین C محسوب می شود. اسید اسکوربیک از گلوکز مشتق می شود و حیوانات قادر به سنتز آن هستند اما انسان نیاز به دریافت آن ار رژیم غذایی دارد.
اسید اسکوربیک یک ترکیب احیاکننده و آنتی اکسیدان است و به تنهایی یا بصورت نمک های سدیم، پتاسیم و کلسیم به طور رایج بعنوان آنتی اکسیدان به مواد غذایی افزوده می شود. از آنجایی که این ترکیبات محلول در آب هستند نمی توانند از چربی ها در مقابل اکسیداسیون محافظت کنند. به منظور این هدف استرهای محلول در چربی اسید اسکوربیک با اسیدهای چرب بلندزنجیر (آسکوربیل پالمیتات یا آسکوربیل استئارات) بعنوان آنتی اکسیدان در موادغذایی استفاده می شوند. اسید اسکوربیک در صنعت از گلوکز و بر پایه متود Reichstein تولید می شود. (Wikipedia, 2016)
این ترکیب علاوه بر آنتی اکسیدان به عنوان عامل مغذی و عمل آورنده گوشت در فراورده های خوراکی کاربرد دارد. (Institute of Standards and Industrial Research of Iran.3444, 1373)


فروش اسید اسکوربیک | نمایندگی فروش اسید اسکوربیک
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره : 6 - 88318065 و 3-88861162 تماس حاصل فرمایید | واردات این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده صورت می پذیرد


 

مشخصات محصول
تنظیم کننده اسیدی تنظیم کننده اسیدی
آنتی اکسیدان آنتی اکسیدان
عامل بهبود آرد عامل بهبود آرد