پروپیلن گلایکول

0/00 (تومان) تومان

برند: SK
کشور مبدأ:کره جنوبی
شماره بین المللی : 1521
بسته بندی : 215 کیلوگرمی

فروش پروپیلن | فروش پروپیلن گلایکول

شرکت جاده ابریشم، واردکننده مونو پروپیلن گلایکول  با برند SK در بسته بندی 215 کیلوگرمی با گرید غذایی ، آماده فروش این محصول به بازار صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی میباشد.

مونو پروپیلن گلایکول از پروپیلن دی اکساید در طی دو مرحله استخراج می شود. پروپیلن گلایکول مایعی بی رنگ،غلیظ و بی بو می باشد که به مقدار جزئی دارای تست شیرین می باشد و در دو گرید صنعتی و دارویی تولید می شود. پروپیلن حلالی بی بو و بی رنگ محلول در آب میباشد که که بعنوان حلال اسانس ها و نیز در محصولات آرایشی و دارویی کاربرد دارد.

پروپیلن گلایکول در بخش های مختلف مواد اولیه صنایع غذایی مانند قهوه، بستنی، بیسکوییت، محصولات لبنی،آبجو و نوشابه وروغن نباتی استفاده می شود، همچنین پروپیلن گلیکول در تولید سس به حلالیت و توزیع یکنواخت مزه کمک می کند و در رنگ های ‏خوراکی بعنوان ‏حلال مواد معطر، اسانس ها و طعم دهنده ‏مورد استفاده قرار می گیرد.از این ماده به‌عنوان ماده‌ای افزودنی به نوشیدنی‌ها و آبنبات‌ها نیز بسیار استفاده می‌شود.‏


  فروش پروپیلن | نمایندگی فروش پروپیلن در ایران
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره : 6 - 88318065 و 3-8861162 تماس حاصل فرمایید.


کاربرد پروپیلن در صنایع غذایی

  • پروپیلن گلایکول به‌عنوان امولسیفایر با خاصیت افزایش تثبیت کف و هوادهی در تولید خامه‌ها و مخلوط‌های کیک استفاده می‌شود.
  • پروپیلن همچنین به‌عنوان روان‌کننده چربی دوست در تولید انواع روغن نباتی و به‌عنوان حلّال مواد معطر از تبخیر رطوبت مواد غذایی جلوگیری می‌کند.
  • پروپیلن به‌عنوان حلّال، حامل، نرم‌کننده، پایدار کننده در داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در محصولات آرایشی به‌ عنوان مرطوب‌کننده، امولسیون کننده، حامل اسانس و جذب رطوبت کاربرد دارد. در شوینده‌ها به‌عنوان رقیق‌کننده و حلّال مورد واقع می‌شود.
  • مونو پروپیلن گلایکول در تولید انواع پاک‌کننده و شوینده ضدعفونی‌کننده‌ها و انواع کرم‌ها، لوسیون‌ها و مواد آرایشی رنگی استفاده می‌شود.
  • پروپیلن گلایکول به عنوان یک افزودنی غذایی امن توسط اداره بهداشت مواد غذایی ایران به رسمیت شناخته شده است .
مشخصات محصول
امولسیفایر امولسیفایر
حفظ کننده رطوبت حفظ کننده رطوبت
مرطوب کننده مرطوب کننده