کافئین

0/00 (تومان) تومان

برند: BASF
کشور مبدأ:آلمان - چین
بسته بندی : 25 کیلوگرمی


 فروش کافئین | نمایندگی انحصاری فروش کافئین | فروش کافئین BASF
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره : 6 - 88318065 و 3-8861162 تماس حاصل فرمایید.

 بدلیل واردات این کالا از منبع تامین اصلی، با قیمت کاملا رقابتی و کیفیت گارانتی شده ارائه می گردد.


کافئین چیست 

کافئین پودری سفید رنگ است و تلخ مزه و و بدون بو است در آب گرم حلال است این ماده کافئین در محصولاتی مثل قهوه ، نوشابه های گازدار و انواع شکلات مصرف گسترده ای دارد.کافئین یک مادهٔ شمیاییی و خوردنی است که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه، کاکائو، کولا و چای یافت می‌شود .کافئین یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ها است که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است.

کافئین محرک سیستم عصبی مرکزی و از گروه متیل گزانتین هاست. این ترکیب بصورت بلورین، بدون بو و سفیدرنگ با طعم تلخ است که بصورت طبیعی در چای، قهوه، گیاه کولا و به مقدار کم در کاکائو وجود دارد اما بهترین منبع شناخته شده از کافئین لوبیای قهوه است. کافئین به طور عمده از بر ها و برگچه های خشک شده گیاه کاملیا سیننسیس استخراج می شود. چنانچه کافئین با آب استخراج شود، یک مولکول آب تبلور به همراه دارد و اگر با اتر یا سایر حلال های آلی استخراج شود، فاقد آب تبلور خواهد بود. (Institute of Standards and Industrial Research of Iran.2885, 1390) (Wikipedia, 2016)

کاربرد کافئین

مصرف در حد مجاز و معمول کافئین اثرات بسیار مثبتی روی مغز و بدن ما انسان ها دارد. شواهد موجود بیان کننده کمک کافئین به تقویت حافظه، افزایش تحرک بدنی و بالا بردن تمرکز است. سازمان غذا و داروی آمریکا مصرف روزانه 400 میلی گرم کافئین را برای افراد بالغ بی خطر دانسته اگرچه زنان باردار می باید مصرف روزانه خود را تا 200 میلی گرم کاهش دهند. مطابق گزارش کالج آمریکایی زنان و زایمان یک فنجان قهوه دارای 100 الی 200 میلی گرم و یک فنجان چای تا حداکثر 70 میلی گرم و همچنین نوشابه های گازدار کمتر از 50 میلی گرم کافین دارند.

فروش کافئین

شرکت بازرگانی جاده ابریشم اقدام به فروش کافئین خارجی با برند BASF در ایران نموده است. این برند تولید کننده بهترین کافئین موجود در بازار با تکنولوژی آلمان است. فروش کافئین در گرید های مختلف دارویی و غذایی انجام میگردد. به دلیل واردات مستقیم و بدون واسطه، قیمت فروش کافئین بسیار رقابتی و مناسب خواهد بود. فروش کافئین در بسته بندی های 25 کیلوگرمی ، انجام میشود