گوارگام

0/00 (تومان) تومان

برند: RICOL
کشور مبدأ: هند
شماره بین المللی : 412
بسته بندی : 25 کیلویی

فروش گوارگام | نمایندگی فروش گوارگام در ایران

صمغ گوارگام نوعی هیدروکلوئید غیر یونی است که از دانه های گیاه کیاموپسیس تتراگنولوبا Cluster Bean (Cyamopsis tetragonoloba) پس از پوستگیری، آسیاب نمودن اندوسپرم و غربال نمودن حاصل می گردد و در واقع به لحاظ ساختار شیمیایی یک گالاکتومانان ( Galactomannan) می باشد یعنی شاخه اصلی آن مانوز (Mannose) و شاخه فرعی آن گالاکتوز (Galactose) می باشد. نسبت مانوز به کالاکتوز در گوار گام 2 به 1 می باشد.تشکیل ژل نمی دهد.
ميزان واكنش پذيري گوارگام 2 تا 3 گروه هيدروكسيل آزاد در گروههاي گالاكتوز يا مانوز اين تركيب خاصيت رئولوژي و غلظت محصول نهايي را تعيين ميكند .8 برابر نشاسته ذرت قوام می دهد.
گوارگام در حلا لهاي آلي نامحلول بوده و در آب سرد يا گرم محلول تيكسوتروپيك با ويسكوزيته بالا را مي دهد بيشترين حالت هيدراته، پس از گذشت 2 الي 4 ساعت در دماي اتاق و در 9- 5/7: PHصورت مي پذيرد . گاه در اين ماده اثر سينرژيكي غلظت در مجاورت عوامل سوسپانسيون كننده ديگر نظير زانتان گام ديده مي شود.


فروش گوارگام | نمایندگی انحصاری برند Ricol در ایران | واردات این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده صورت می پذیرد
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره : 6 - 88318065 و 3-8861162 تماس حاصل فرمایید.


 کاربرد ها :

کاربرد گوارگام در صنایع غذایی به عنوان عامل ژله کننده، ویسکوز دهنده و افزایش غلظت، پایدارکننده و عامل حفظ رطوبت، عامل کرد کلدینگ و چسباننده می باشد. از مصارف گوارگام می توان به تولید بستنی به عنوان استابلایزر بستنی، نوشیدنی، عصاره شیرهای طعم دار ،شیرکاکائو، پودینگ، مربا، ژله، نان، بیسکویت، سوسیس، ژامبون، مایونز، ماکارونی و….. نام برد.

مشخصات محصول
قوام دهنده قوام دهنده
استابلایزر استابلایزر
امولسیفایر امولسیفایر