Kolln

شرکت Peter Kolln کشور آلمان ،با بیش از 200 سال سابقه و تجربهدر زمینه تولید مواد غذایی سلامت محور و با کیفیت ، یک برند معتبر، با شهرت جهانی می باشد. محصولات این شرکت شامل غلات صبحانه سنتی و موسلی(*( Muesli و بر پایه دانه های کامل( گیاهک، آندوسپرم، سبوس) جو دوسر می باشد که باعث می گردد تمام خواص تغذیه ای این دانه ارزشمند حفظ گردد. جودوسر، دانه ارزشمند ویژه ای است که دارای املاح و ویتامین های متنوعی برای بهبود تغذیه و کیفیت فیزیولوژیکی ما هستند.

*موسلی Muesli به غذای صبحانه ای اطلاق می گردد که بر پایه جو دوسر و سایر مواد غذایی شامل دانه ها، میوه های تازه یا خشک شده و دانه های مغذی دیگر باشد که معمولا به همراه شیر ، ماست، آبمیوه ، شیر سویا و شیر بادام و .... مصرف می گردد

موسلی های(*( Muesli شرکت Peter Kolln  با استفاده از تکه های شکلات و کاکائو، میوه های خشک و سایر دانه های مغذی در طعم های متنوع تهیه و عرضه می گردد.

.جو دوسر کامل حاوی ویتامین های B1، B2 ، B3 ، B5 ، B9و املاح آهن، منیزیم، منگنز، روی، پتاسیم، فسفر و کلسیم می باشد مصرف این موسلی ها به میزان حدود 40 گرم در روز باعث تامین 20-17 درصد از نیاز روزانه به ویتامین های B1 و B9 می گردد و همچنین به دلیل اینکه جو دوسر حاوی کلسیم به میزان قابل توجهی بیشتر از سایر غلات می باشد برای رشد استخوانها و دندانها مناسب می باشد.