Schwartau

شرکت Schwrtauer Werke

این شرکت آلمانی با بیش از 110 سال سابقه در زمینه تولید انواع مربا، اسنک غلات و دانه های مغذی ، سس، دسر و شربت، یکی از سه برند برتر جهان در این زمینه می باشد. از ویژگیهای این شرکت اهتمام به تولید محصولات غذایی سالم و با کیفیت، با بهره گیری از سیستم های مدرن مدیریت کیفیت و سلامت می باشد .

محصولات مربای این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین میوه ها تولید می گردد و با استفاده از فراوری ویژه که حاصل بکارگیری تجربه و دانش می باشد ضمن حفظ ویژگیهای تغذیه ای دارای طعم و رنگ طبیعی می باشد .

گروه Extra

این گروه از محصولات، ظاهری سنتی، طعمی میوه ای و رنگی طبیعی دارند. گروه هدفاین گروه از محصولات شرکت Schwartauer Werker ، تمام مردم جامعه می باشند که این مهم با یک سبد کالای گسترده و توزیع منظم کالا مقدور گردیده است.

گروه SAMT

این گروه از محصولات به عنوان پیشرو در نواوری و فروش مرباهای بدون قطعات و هسته میوه می باشد. این محصولات لذت خوردن میوه همراه با یک بافت نرم و کرمی را فراهم می کند. علاوه بر این، این محصولات دومین گروه بزرگ از محصولات شرکت Schwartauer Werker می باشند.

محصولات میان وعده غلات این شرکت با استفاده از غلات سودمند و ارزشمند بدون استفاده از رنگ یا نگهدارنده فراوری گردیده است و یک میان وعده مغذی و سالم برای تمام اقشار جامعه می باشد .

گروه Corny

این مجموعه از محصولات دارای غلات سودمند، بدون ترکیبات رنگ دهنده و نگهدارنده می باشد که دارای انواع مختلفی می باشد.

 

گروه Corny Free

یک میان وعده غلات برای همه کسانی که می خواهند که با هوشیاری مواد غذایی را انتخاب و مصرف می کنند و در عین حال نمی خواهند چیزی را از دست بدهند. این محصول بدون ترکیبات رنگ دهنده و نگهدارنده تولید شده و بهترین مزه را داراست در حین حال که از شکر افزوده استفاده نگردیده است.احساس خوب می تواند بسیار خوشمزه باشد.

 

Corny Milk Sandwich

این محصول یک میان وعده نیروبخش کوچک حاوی کلسیم است. اولین میان وعده غلات با کرم شیری احاطه شده توسط دانه های سودمندغلات است وهر زمان که نیاز دارید به شما انرژی می دهد.

 

CORNY BIG

 

این گروه محصولات برای کسانی است که کرنی هایی با اندازه کوچک برایشان کافی نیست، مناسب است و تجربه لذیذترین طعم ها در اندازه بزرگتر با این محصول امکان پذیر است. این گروه از محصولات، محبوب ترین میان وعده غلات برای تجربه طولانی مدت یک مزه عالی است.

 

گروه کرم های شکلاتی صبحانه Choco Spreads

این گروه از محصولات با بافتی نرم و پخش پذیری مناسب و طعم و عطری مطبوع و احساس دهانی لذت بخش، یکی از محصولات محبوب این برند می باشد که در وعده های صبحانه یا در میان وعده ها می توان از آن استفاده نمود.